Auto skup we Wrocławiu zagra w reklamówce!

Auto skup we Wrocławiu zagra w reklamówce!

Reklama rządzi się swoimi prawami. To, widzimy na ekranie jest iluzją tworzoną przez sztab specjalistów. Kamerzysta, reżyser, makeupistka, oświetleniowcy czy rekwizytorzy – oni wszyscy pracują na to, by owoc pracy zadowalał adresatów. Reklama ma przyciągać wzrok. Zazwyczaj opiera się na utartym schamacie, który znamy na pamięć. Reklamy proszku do prania z dzielną matką, która zbawia dom od brudnych skarpet – to już sztampa. Niekiedy jednak trafiają do telewizji reklamy ambitne lub chociaż w inteligentyny sposób zabawne. Takim przykładem jest reklama firmy Playme, która zajmuje się produkcją intymnych gadżetów i kosmetyków dla par. Tym razem akcja reklamówki ma miejsce w auto skupie. Czemu auto skup? To miejsce, które nieznacznie koajrzy się z miłosnymi zbliżeniami. „Chodziło nam właśnie o ten kontrast, zaskoczenie. Auto skup stał się idealną scenografią” – opowiada młody reżyser Maciej. znów zabłyśnie.

auto skup, Wrocław

Auto skup z zasadami

ma parę takich miejsc. Auto skup, który „występuje” w reklemie jest jednak największym w mieście. Skup aut używanych słynie z tego, że trafiają do niego naprawdę niezłe okazje. Skup chętnie przyjmuje od osób prywatnych, jak również od firm, w co włączają się taksówkarze. Właścicielom zależy na autach, w związku z czym, nie dbają o to w jakim stanie są maszyny. Te, które są mocno zużyte możemy spokojnie oddać do skupu. Zgodnie z ideą,że „lepszy rydz niż nic”, skup zbiera w każdym stanie, po to by je odnowić i sprzedać. To czy skupuje części, zalezy już od danych właścicieli, niektórzy bowiem zastrzegają, że ich nie interesują.

Skup auta kojarzy się każdemu z jednym. Mało kto pomyślałby, że miejsce do nowej reklówki znanej firmy to auto skup wrocław znów zaskakuje pomysłami!

Leave a Reply