Agencje reklamowe szansą dla poszukujących pracy, ale...

Agencje reklamowe szansą dla poszukujących pracy, ale…

Wszyscy wiemy, że rynek pracy w ostatnich czasach nie jest łaskawy dla ludzi poszukujących pracy. Piętrzące się problemy wielu firm czy instytucji zmuszają często do redukcji etatów a nawet likwidacji zakładów pracy. Konkurencja wśród bezrobotnych rośnie, dodatkowo wspierają ją wygórowane wymagania pracodawców.
Dziedziny, które wydają się prężnie działać i nie odczuwać kryzysu to raczej zamknięte branże, kierujące się specjalnymi kryteriami w zatrudnianiu nowych pracowników. Z pewnością należy do nich , która jak wiemy rządzi się swoimi prawami i czasem ciężko przeniknąć jej struktury. zatrudniając pracowników mają swoje wymagania i oczekiwania, którymi kierują się dokonując selekcji wśród zainteresowanych pracą w branży.

http://www.bayareablockreport.com

Dyspozycyjność i nieregulowany czas pracy, czyli jak wygląda kariera pracownika agencji reklamowej

Przeglądając oferty pracy w agencjach reklamowych w Łodzi czy innym mieście, na jednym z pierwszych miejsc pojawia się pełna dyspozycyjność i nieregulowany czas pracy, czyli praktycznie praca przez całą dobę siedem dni w tygodniu, a co z naszym życiem prywatnym, gdzie w nim miejsce na dzieci, rodzinę czy nawet hobby? Niektórzy twierdzą, że świat reklamy to praca, praca i jeszcze raz praca na pełnych obrotach, nie ma w niej miejsca na odpoczynek czy wolny czas. poszukują pracowników kreatywnych, dla których działanie w stresie nie stanowi problemu. W reklamie trzeba mieć otwarty umysł, być czujnym i w każdej chwili gotowym do działania. Jest to branża niezwykle wymagająca, z czasem przynosząca niezłe profity, ale coś kosztem czegoś…
 

Poszukując pracowników agencja reklamowa łódź kieruje się swoimi kryteriami, chociaż czasem wydają nam się one niemożliwe do zrealizowania, to niestety takie mamy realia i musimy spróbować się z nimi pogodzić.

Leave a Reply